T (Ochota):  +48 501 328 772

T (Ursynów):  +48 502 070 050

pl en

O klinice

O klinice

Dorotowska Dental Clinic to miejsce, gdzie w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze wyleczymy Twoje zęby i nadamy im estetyczny wygląd.

Nasza filozofia leczenia opiera się na koncepcji Wiedeńskiej Szkoły Stomatologii Interdyscyplinarnej (VieSID) oraz Japońskiej Szkoły Ortodoncji, które pozwalają zobaczyć pacjenta i jego układ stomatognatyczny jako całość składającą się z oddziaływujących na siebie elementów. Dzięki temu możemy trafnie diagnozować i budować plany leczenia pacjentów z różnymi, nawet najbardziej skomplikowanymi problemami. Jesteśmy znani z kompleksowych rekonstrukcji prawidłowego zgryzu połączonych z estetyczną odbudową zębów (licówki, korony protetyczne). Naszymi mocnymi stronami są również: ortodoncja, chirurgia i implantologia, endodoncja oraz periodontologia. 
Dla naszych specjalistów nie ma rzeczy niemożliwych!

Jako jedna z najstarszych prywatnych klinik stomatologicznych w Warszawie od kilkudziesięciu lat skutecznie dbamy o to, aby uśmiechy naszych pacjentów były nie tylko piękne, ale przede wszystkim zdrowe. Obecnie zespół kilkunastu wybitnych specjalistów z doktorem Piotrem Jurkowskim na czele, korzystając z najnowocześniejszych urządzeń i materiałów, zapewnia pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną na światowym poziomie. Nasi lekarze stale podnoszą swoje kompetencje poprzez udział w licznych sympozjach w kraju i za granicą, co pozwala im na bieżąco śledzić najnowsze trendy w stomatologii i wykorzystywać je w codziennej praktyce

W Dorotowska Dental Clinic każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, z najwyższą troską i empatią. Możesz w pełni zaufać nam na każdym etapie leczenia, począwszy od pełnej diagnostyki, poprzez opracowanie indywidualnego planu leczenia, a skończywszy na skomplikowanych zabiegach mających na celu przywrócenie harmonii funkcjonowania całego układu stomatognatycznego. Przykładamy dużą wagę do rozpoznawania i rozumienia emocji naszych pacjentów, gdyż wierzymy, że skutkuje to efektywniejszym leczeniem i wzajemną satysfakcją ze współpracy.

Naszą klinikę opuścisz nie tylko z pięknym, ale przede wszystkim zdrowym uśmiechem na ustach, który – co najważniejsze – zostanie z Tobą na długo.

Zapraszamy do kontaktu!

Opinie pacjentów

Polecam Dorotowska Dental Clinic każdemu, kto ceni wysoką jakość usług oraz dyskretną, kameralną atmosferę. Obsługa i sprzęt na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm.

Piotr Ożóg

Według mnie najlepsza klinika dentystyczna w Warszawie. Sprzęt na najwyższym poziomie. Lekarze profesjonalni, empatyczni, ściśle współpracują ze sobą. Czułam się zaopiekowana. Na miejscu zrobiłam zdjęcia radiologiczne. Do tego kameralna atmosfera i nowoczesne wnętrza, w których miło posiedzieć:)

Natalia Krupa

l had surgery with implants at Dorotowska Dental Clinic and I am very satisfied with results. No pain! Doctor Michal is the first class dental surgeon and doctor Piotr made my smile beautiful with perfect dental veneers.

Matt Kowalski

W Dorotowska Dental Clinic zrobiłam licówki, są doskonałe!!!

Julia Bartnik

Polecam to miejsce ze względu na kompetencje lekarzy i doskonałe wyposażenie kliniki. Świetna lokalizacja - wygodny dojazd tramwajem, autobusem, samochodem, blisko centrum. Dyskretnie, niepozorne wejście w starej kamienicy. A do tego empatyczny, miły personel. Polubiłam wizyty u dentysty:)

Katarzyna Mrozowska

Nareszcie w mojej dzielnicy - Stara Ochota, odniowiona, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt klinika stomatologiczna. Specjaliści najwyższej klasy, przemiły, przyjazny pacjentom personel. Gorąco polecam

Małgorzata Piekarska

Galeria

Dlaczego my?

Sprzęt

Do leczenia wykorzystujemy najnowocześniejsze sprzęty i urządzenia stomatologiczne zapewniające możliwość precyzyjnej i bezpiecznej pracy.

Gwarancja

Pracujemy na najlepszych materiałach i komponentach od renomowanych producentów. Jakość naszej pracy jest najlepszą gwarancją oferowanych przez nas usług.

Bez bólu

Nowoczesna stomatologia to stomatologia bez bólu. W naszej praktyce stosujemy wszystkie rodzaje znieczuleń poczynając od znieczulania powierzchniowego, poprzez miejscowe, przewodowe, sedację wziewną podtlenkiem azotu, a kończąc na znieczuleniu ogólnym zwanym narkozą.

MediRaty

W Dorotowska Dental Clinic mają Państwo możliwość skorzystania z oferty MediRaty.

Warszawa Ochota

Adres:
ul. Dorotowska 9
02-347 Warszawa

Telefon: +48 501 328 772

E-mail: recepcja@ddclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
Sobota: nieczynne

Warszawa Ursynów

Adres:
ul. Migdałowa 10 lok.5
02-796 Warszawa

Telefon: +48 502 070 050

E-mail: recepcjaursynow@ddclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 12:00 - 20:00
Sobota: nieczynne

© 2024 by Dorotowska Dental Clinic Wszelkie prawa zastrzeżone
Tworzenie stron internetowych - Jellinek