T (Ochota):  +48 501 328 772

T (Ursynów):  +48 502 070 050

pl en

Zespół

Specjalista periodontologii

lek. dent. Paulina Naborczyk

Absolwentka Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z periodontologii odbyła w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii CMWUM w Warszawie.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego oraz European Federation of Periodontology. Wiedzę zdobywa i doskonali na licznych szkoleniach oraz konferencjach zarówno w kraju jak i za granicą.

W swojej codziennej praktyce lekarskiej lek.dent. Paulina Naborczyk zajmuje się leczeniem chorób przyzębia oraz zmian na błonie śluzowej. Wykonuje m.in. zabiegi z zakresu mikrochirurgii periodontologicznej, pokrywania recesji dziąsłowych, usuwania zmian z błony śluzowej oraz kortykotomię.
W pracy jest zawsze pełna energii do działania, dokładna i życzliwa. W wolnym czasie podróżuje, czyta książki i aktywnie spędza czas.
Umów się na wizytę

Piszę na blogu...

Recesja dziąseł – jak leczyć odsłonięte szyjki zębów?

Recesja dziąseł to sytuacja, w której dochodzi do odsłonięcia szyjek i powierzchni korzeni zębów, które prawidłowo powinny być pokryte dziąsłem. Recesji dziąseł często można zapobiec, ale jeśli już do niej dojdzie, warto wdrożyć odpowiednie leczenie, bowiem jest to problem nie tylko natury estetycznej. Do jakiego specjalisty zwrócić się z problemem recesji dziąseł i czy recesję można w ogóle wyleczyć?

Czytaj więcej

Certyfikaty

Warszawa Ochota

Adres:
ul. Dorotowska 9
02-347 Warszawa

Telefon: +48 501 328 772

E-mail: recepcja@ddclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
Sobota: nieczynne

Warszawa Ursynów

Adres:
ul. Migdałowa 10 lok.5
02-796 Warszawa

Telefon: +48 502 070 050

E-mail: recepcjaursynow@ddclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 12:00 - 20:00
Sobota: nieczynne

© 2024 by Dorotowska Dental Clinic Wszelkie prawa zastrzeżone
Tworzenie stron internetowych - Jellinek