T (Ochota):  +48 501 328 772

T (Ursynów):  +48 502 070 050

pl en

Zespół

specjalista chirurgii stomatologicznej, implantolog

lek. dent. Michał Karpiński

Podnoszenie dna zatoki szczękowej (Sinus lift), Augmentacja - Sterowana regeneracja kości, Usuwanie ósemek, Chirurgia implantologiczna

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista chirurgii stomatologicznej. W Dorotowska Dental Clinic  zajmuje się głównie implantologią, zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej i leczeniem pacjentów w narkozie. Posiada 10-cioletni staż pracy na oddziale Chirurgii Twarzowo – Szczękowej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie oraz wieloletnie doświadczenie w implantologii oraz kompleksowym leczeniu pacjentów w narkozie.
Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w wielu kursach, szkoleniach i kongresach medycznych w kraju i zagranicą ( m.in. w USA, Izraelu). 
Motto:
„Priorytetem w leczeniu każdego pacjenta jest dla mnie indywidualne i kompleksowe podejście, które staram się realizować w codziennej pracy.”
Hobby:
Tenis ziemny, fotografia i motoryzacja.
Umów się na wizytę

Piszę na blogu...

Czy implanty zębowe trzeba wymieniać? Czym jest periimplantitis?

Jednym z podstawowych pytań, jakie zadają nam pacjenci decydujący się na implanty jest to, na jak długo one wystarczą i czy trzeba będzie je wymieniać. Żywotność implantu w dużej mierze zależy od samodyscypliny pacjenta i prawidłowej higieny jamy ustnej. Regularne kontrole i przeglądy znacznie ograniczają ryzyko komplikacji, zaś głównym zagrożeniem dla wszczepu jest periimplantitis, czyli zapalenie sąsiadujących z nim tkanek.

Czytaj więcej

Implantacja nawigowana i szablony chirurgiczne

Implantacja nawigowana to sposób planowania i realizacji zabiegów wszczepiania implantów z wykorzystaniem programów komputerowych i technologii druku 3D. Rozwiązanie pozwala sprawnie i precyzyjnie wyznaczyć umiejscowienie implantu w kości, co przyspiesza zabieg i minimalizuje ryzyko powikłań. Na czym dokładnie polega tzw. implantacja nawigowana w stomatologii?

Czytaj więcej

Implanty natychmiastowe - zęby w jeden dzień?

Implantacja natychmiastowa to nowoczesny i skuteczny sposób odbudowy zębów, który polega na usunięciu zęba(-ów) i wstawieniu w jego miejsce implantu wraz z tymczasową koroną protetyczną. Wszystko odbywa się na jednej wizycie i wymaga współpracy chirurga i protetyka stomatologicznego. Nie oznacza to jednak, że implantacja natychmiastowa jest zabiegiem jednoetapowym. Aby uzyskać trwały i satysfakcjonujący efekt estetyczny, pacjent musi pojawić się w gabinecie kilka razy.

Czytaj więcej

Certyfikaty

Warszawa Ochota

Adres:
ul. Dorotowska 9
02-347 Warszawa

Telefon: +48 501 328 772

E-mail: recepcja@ddclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
Sobota: nieczynne

Warszawa Ursynów

Adres:
ul. Migdałowa 10 lok.5
02-796 Warszawa

Telefon: +48 502 070 050

E-mail: recepcjaursynow@ddclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 12:00 - 20:00
Sobota: nieczynne

© 2024 by Dorotowska Dental Clinic Wszelkie prawa zastrzeżone
Tworzenie stron internetowych - Jellinek