T (Ochota):  +48 501 328 772

T (Ursynów):  +48 502 070 050

pl en

Zespół

Lekarz stomatolog

dr n. med. lek. dent. Anastazja Skąpska

Inlay, onlay, overlay, Licówki porcelanowe, Korony protetyczne, Mezoterapia igłowa, Toksyna botulinowa

Doktor nauk medycznych, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W Zakładzie Protetyki Stomatologicznej WUM prowadzi badania naukowe i zajęcia teoretyczne i praktyczne ze studentami kierunku lekarsko-dentystycznego. Autorka publikacji naukowych w czasopismach branżowych. W codziennej praktyce zajmuje się głównie protetyką oraz stomatologią estetyczną i to właśnie te dziedziny stomatologii znajdują się w centrum jej zainteresowań. Przykłada szczególną wagę do tego, aby z empatią i w indywidualny sposób podchodzić do każdego pacjenta zapewniając mu kompleksowe leczenie stomatologiczne. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych. Prywatnie pasjonatka podróży i aktywnego wypoczynku.

Umów się na wizytę

Piszę na blogu...

Jak uratować złamany ząb?

Choć szkliwo jest najtwardszą tkanką w organizmie człowieka, to złamania czy ukruszenia koron zębów są dość powszechnym powodem wizyt pacjentów w gabinecie stomatologicznym. Warto pamiętać, że takie złamanie zawsze ma swoją przyczynę, a jej odnalezienie jest pierwszym krokiem skutecznego leczenia i zapobiegania podobnym sytuacjom w przyszłości.

Czytaj więcej

Szyny zgryzowe – czym rożni się szyna relaksacyjna od repozycyjnej?

Szynoterapia w stomatologii to zastosowanie różnego rodzaju ruchomych szyn wewnątrzustnych, najczęściej w celu relaksacji mięśni żucia i zapobieganiu zniszczeniu zębów.  Należy pamiętać, że szyny mają różne funkcje i parametry i  dlatego nie wolno stosować ich zamiennie. W naszej klinice stosujemy szyny ochronne (relaksacyjne) i repozycyjne. Czym się różnią i w jakich przypadkach je zalecamy?

Czytaj więcej

Co to jest diastema i jak ją zlikwidować?

Diastema, zwana powszechnie „szparą między jedynkami”, jest najczęściej defektem estetycznym, ale może być również związana z wadą zgryzu. Od przyczyny jej wystąpienia oraz preferencji pacjenta zależy czy i jaką metodą możemy ją usunąć.

Czytaj więcej

Certyfikaty

Warszawa Ochota

Adres:
ul. Dorotowska 9
02-347 Warszawa

Telefon: +48 501 328 772

E-mail: recepcja@ddclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
Sobota: nieczynne

Warszawa Ursynów

Adres:
ul. Migdałowa 10 lok.5
02-796 Warszawa

Telefon: +48 502 070 050

E-mail: recepcjaursynow@ddclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 12:00 - 20:00
Sobota: nieczynne

© 2024 by Dorotowska Dental Clinic Wszelkie prawa zastrzeżone
Tworzenie stron internetowych - Jellinek