T (Ochota):  +48 501 328 772

T (Ursynów):  +48 502 070 050

pl en

Zespół

lekarz stomatolog

lek. dent. Daniel Surowiecki

Mosty protetyczne, Inlay, onlay, overlay, Korony protetyczne, Bonding - korekta zębów materiałem kompozytowym, Flow injection - odbudowa materiałem kompozytowym

Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w leczeniu protetycznym oraz zachowawczym. Jego szczególne zainteresowanie budzi przywracanie estetyki i funkcji układu stomatognatycznego poprzez kompleksowe odbudowy łuków zębowych. 

Asystent w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie poza nauczaniem studentów prowadzi liczne projekty naukowe. Autor wielu publikacji w renomowanych czasopismach specjalistycznych dotyczących wdrażania nowych technologii cyfrowych do protetyki stomatologicznej. Zajmuje się m.in. badaniem wpływu czynności żucia na zdrowie ogólne pacjentów prowadząc badania we współpracy z Kliniką Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i i słuchacz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, w której realizuje swoją pasję, jaką jest łączenie leczenia stomatologicznego z szeroko pojętą estetyką twarzy.

Prywatnie pasjonat zdrowego stylu życia oraz miłośnik sportów motorowych.

Umów się na wizytę

Piszę na blogu...

Diagnostyka zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych – ograniczenia i szanse

Diagnostyka i leczenie zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych (TMD -  temporomandibular disorders) bywa skomplikowane, a doświadczonych lekarzy specjalizujących się w tych zagadnieniach jest niewielu. Nie każdy przypadek wymaga jednak leczenia. Co warto wiedzieć o TMD zanim udamy się po pomoc?

Czytaj więcej

Kompleksowa odbudowa zwarcia – czym jest wax-up i mock-up?

Rekonstrukcja zwarcia ma na celu odtworzenie prawidłowych kontaktów zębowych szczęki i żuchwy. Jednym z jej kluczowych elementów jest odbudowa protetyczna na bazie cyfrowego projektu uśmiechu oraz modeli wax-up i mock-up. Na czym to polega?

Czytaj więcej

Bonding zębów – co to jest i kiedy warto go wykonać?

Bonding, czyli estetyczna odbudowa zębów, to nic innego jak poprawienie ich wyglądu i funkcji za pomocą materiału kompozytowego używanego tradycyjnie do wypełniania ubytków („plombowania”). Bonding wykonany techniką flow injection może być również sposobem na bardziej skomplikowaną odbudowę zwarcia - należy jednak pamiętać, że jakość materiału kompozytowego nigdy nie dorówna porcelanie.

Czytaj więcej

Certyfikaty

Warszawa Ochota

Adres:
ul. Dorotowska 9
02-347 Warszawa

Telefon: +48 501 328 772

E-mail: recepcja@ddclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
Sobota: nieczynne

Warszawa Ursynów

Adres:
ul. Migdałowa 10 lok.5
02-796 Warszawa

Telefon: +48 502 070 050

E-mail: recepcjaursynow@ddclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 12:00 - 20:00
Sobota: nieczynne

© 2024 by Dorotowska Dental Clinic Wszelkie prawa zastrzeżone
Tworzenie stron internetowych - Jellinek