T (Ochota):  +48 501 328 772

T (Ursynów):  +48 502 070 050

pl en

Zespół

Właściciel kliniki, specjalista protetyki stomatologicznej

dr n. med. lek. dent. Piotr Jurkowski

Implantokorony i implantomosty, Korony protetyczne, Flow injection - odbudowa materiałem kompozytowym

Dr n. med. Piotr Jurkowski jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2009 roku pracuje jako wykładowca, asystent i obecnie adiunkt w Katedrze Protetyki Stomatologicznej WUM. Specjalista protetyki stomatologicznej, członek zespołu zajmującego się pacjentami z zaburzeniami układu ruchowego narządu żucia. Prowadzi badania naukowe dotyczące etiologii i diagnostyki bruksizmu oraz skuteczności leczenia zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych. Tematem jego pracy doktorskiej była „Ocena zależności pomiędzy stresem a występowaniem bruksizmu”. Autor licznych publikacji naukowych i wykładowca na konferencjach w Polsce i za granicą. Klinicznie zajmuje się głównie protetyką, implantoprotetyką, stomatologią estetyczną oraz leczeniem pacjentów ze schorzeniami skroniowo-żuchwowymi. Wszystkie zabiegi wykonuje w powiększeniu. Pasjonuje się najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie protetyki stomatologicznej.
Umów się na wizytę

Piszę na blogu...

Rodzaje licówek porcelanowych

Materiałem, z którego powszechnie wykonuje się licówki jest ceramika, zamiennie nazywana porcelaną. Mamy do wyboru różne rodzaje licówek porcelanowych. Ze względu na bardzo wysoką wytrzymałość i doskonałą estetykę w moim rankingu licówek wygrywają licówki cyrkonowe. Dlaczego?

Czytaj więcej

Oligodoncja – wrodzony brak zębów

Do naszej kliniki trafiają pacjenci zarówno z problemami natury estetycznej, jak i poważnymi wadami szkieletowymi. Jedną z nich jest oligodoncja, czyli wrodzony brak minimum sześciu zębów stałych. Leczenie oligodoncji wymaga bezwzględnie podejścia interdyscyplinarnego.

Czytaj więcej

Sztuczna inteligencja w stomatologii

Jednym z kluczowych celów zastosowania AI w stomatologii jest zapewnienie pacjentom lepszej i szybszej opieki – taki wniosek płynie z najnowszego raportu FDI na temat sztucznej inteligencji w stomatologii. I owszem, konkretne narzędzia i oprogramowanie wykorzystujące AI są w stanie o wiele szybciej i dokładniej wykonywać pewne zadania. Nie oznacza to jednak, że mogą zastąpić lekarza.

Czytaj więcej

Certyfikaty

Warszawa Ochota

Adres:
ul. Dorotowska 9
02-347 Warszawa

Telefon: +48 501 328 772

E-mail: recepcja@ddclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
Sobota: nieczynne

Warszawa Ursynów

Adres:
ul. Migdałowa 10 lok.5
02-796 Warszawa

Telefon: +48 502 070 050

E-mail: recepcjaursynow@ddclinic.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 12:00 - 20:00
Sobota: nieczynne

© 2024 by Dorotowska Dental Clinic Wszelkie prawa zastrzeżone
Tworzenie stron internetowych - Jellinek